Vår personal i Kalmar

Transportgymnsium
Trafiklärarutbildning
Mobil:070 – 795 03 12

Syab reception & växel
Tel: 0480 – 137 40
info@syab.se

Anders Lindell
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-995 16 07
anders.lindell@syab.se

Anders Jonsson
Syv och Elevassistent
Mobil: 070-295 02 75
anders.jonsson@syab.se

Anki Gripstrand
Speciallärare
  anki.gripstrand@syab.se

Bengt Nerén
Lärare Matematik, Naturkunskap,
Idrott och hälsa
Mobil: 073-062 25 07
bengt.neren@syab.se

Christina Elm Jonsson
Speciallärare
Mobil: 073-062 25 36
christina.elmjonsson@syab.se

David Jessen
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 02 71
david.jessen@syab.se

Helen Sallander
Trafiklärare
Mobil: 070-295 18 14
helen.sallander@syab.se

Henrik Engman
Lärare Transportteknik
Mobil: 070-295 95 83
henrik.engman@syab.se

Henrik 
Verksamhetschef
Syab Trafikcenter
Mobil: 070-295 13 03
info@syab.se

Håkan Carlsson
Trafiklärare
Mobil: 070 295 20 64
hakan.carlsson@syab.se


Johanna Magnusson
Trafiklärare
Mobil: 070-725 03 12
johanna.magnusson@syab.se

Karl-Oskar Palmgren
Rektor
Mobil: 070-295 05 74
karl-oskar.palmgren@syab.se

Kristofer Karlqvist
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 06 44
kristofer.karlqvist@syab.se

Lotta Lindström
Ekonomi
Mobil: 070-795 51 17
lotta.lindstrom@syab.se

Madeleine Gustavsson
Lärare Svenska och Engelska
Mobil: 070- 295 87 87
madeleine.gustavsson@syab.se

Magnus Karlsson
Lärare Fordon/Transport/SO
Mobil: 070-295 02 89
magnus.karlsson@syab.se


Magnus Joelsson
Trafiklärare
Mobil: 070-995 04 16
magnus.joelsson@syab.se

Magnus Lundberg
Lärare Transportteknik
Mobil: 070-795 07 95
magnus.lundberg@syab.se

Malin Nordin
Skolledare / Skolsköterska
Mobil: 070-295 87 51
malin.nordin@syab.se

Michael Johnn
Lärare
Mobil: 070-295 03 32
michael.johnn@syab.se

Peter 
Trafiklärare
Mobil: 070-600 30 74
info@syab.se

Petra Karlsson
Administratör
Mobil: 070-295 09 26
petra.karlsson@syab.se

Ulrika Petersson
Administratör
Mobil: 070-295 42 28
ulrika.petersson@syab.se

Åke Nilsson
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 15 75
ake.nilsson@syab.se

Hitta till Syab i Kalmar och Hultsfred

Syab hittar du vid Kalmar flygplats.

Syab hittar du vid Hultfreds flygplats.

Copyright (c) Syab 2018
Powered by: Aditor