Vår personal i Kalmar

Sjukanmälan
Transportgymnasium
Mobil:070 – 795 03 12

Växel
Tel: 0480 – 137 40
info@syab.se

Anders Lindell
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-995 16 07
anders.lindell@syab.se

Anki Gripstrand
Speciallärare
Mobil: 070-295 87 51
anki.gripstrand@syab.se

Bengt Nerén
Lärare Matematik, Naturkunskap,
Idrott och hälsa
Mobil: 073-062 25 07
bengt.neren@syab.se

Caroline Röhl
Ekonomichef
Mobil: 070-295 17 30
caroline.rohl@syab.se

Christina Elm Jonsson
Speciallärare
Mobil: 0 073-062 25 36
christina.elmjonsson@syab.se

David Jessen
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 02 71
david.jessen@syab.se

Fredrik Olsson
Vaktmästare
Mobil: 070- 600 30 74
fredrik.olsson@syab.se

Henrik Engman
Lärare Transportteknik
Mobil: 070-295 95 83
henrik.engman@syab.se

Johan Ekblad
VD
Mobil: 070-295 65 65
johan.ekblad@syab.se

Karl-Oskar Palmgren
Rektor
Mobil: 070-295 05 74
karl-oskar.palmgren@syab.se

Kristofer Karlqvist
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 06 44
kristofer.karlqvist@syab.se

Lotta Lindström
Ekonomi
Mobil: 070-795 51 17
lotta.lindstrom@syab.se

Magnus Karlsson
Lärare Fordon/Transport/SO
Mobil: 070-295 02 89
magnus.karlsson@syab.se

Magnus Lundberg
Lärare Transportteknik
Mobil: 070-795 07 95
magnus.lundberg@syab.se

Petra Karlsson
Administratör
Mobil: 070-295 09 26
petra.karlsson@syab.se

Pia Ekblad
Skolchef
Mobil: 070-670 45 34
pia.ekblad@syab.se

Ulrika Ekström
Lärare Svenska/Engelska
Mobil: 070-295 87 87
ulrika.ekstrom@syab.se

Ulrika Petersson
Administratör
Mobil: 070-295 42 28
ulrika.petersson@syab.se

Åke Nilsson
Lärare Fordon/Transport
Mobil: 070-295 15 75
ake.nilsson@syab.se

Hitta till Syab Transportgymnasium i Kalmar och Hultsfred

Syab Transportgymnasium hittar du vid Kalmar flygplats.

Syab Transportgymnasium hittar du vid Hultfreds flygplats.

Copyright (c) Syab 2018
Powered by: Aditor